Current Auctions

ONLINE GÜZ MÜZAYEDESİ

Completed Auctions

ONLINE BAHAR MÜZAYEDESİ

ONLINE CANLI MÜZAYEDE

ONLİNE CANLI MÜZAYEDE

Recommended Items From Auctions

Opalin Şerbet Takımı-Yeşil renk opalinden imal, yüzeyleri kabartma motiflerle süslü, altı adet set bardak ve şerbetlik takımı. Şerbetlik boy 30cm. Bardaklar boy 13,5cm. Ağız çapı 7,5cm.

Starting Bid: 2,000 TL

Place Bid

6 Adet Moser Bardak-19.yüzyıl sonu amber renkte, mineli çiçekler ile dekorlu, dilimli koni ayakları ile dekorlu 6 adet kusursuz MOSER bardak. Boy 19cm.

Starting Bid: 5,000 TL

Place Bid

Bohemian Bardak-Bohemian yaldızlı, madalyon ve çiçeklerle bezeli bardak. Çap 8cm. Yükseklik 13cm.

Starting Bid: 2,000 TL

Place Bid

Murano Vazo ve Parfüm Şişesi-Murano 1970'ler İtalyan kristalden imal, yeşil ve sarı renklerde "MANDRUZZATO" vazo ve parfüm şişesi. Vazo Boy 20cm. 5x5cm. Parfüm şişesi Boy 11cm.

Starting Bid: 1,800 TL

Place Bid

Çift Porselen Fanuslu Lambader-Fransız,porselen zemin ürerine 19.yz günlük yaşam ve çevre, el boyama resimler ile dekorlu, pirinç mekanizma ve pirinç kaideli, aydınlatma kısımları stilize bitkisel motiflerle bezeli cam fanuslu çift lambader. Boy 56cm.

Starting Bid: 10,000 TL

Place Bid

Salvador Dali (1904-1989)-"Sun Goddess Flower", büyük sürrealist SALVADOR DALI'nin imzalı, sınırlı sayıda üretilen orijinal litografisi.(250 adet baskının 108. basımı). Bu büyük hayal gücü ustası Salvador Dali baskıyı renklendirip, kurşun kalemle imzalanmıştır. Phyllis Lucas tarafından...

Starting Bid: 25,000 TL

Place Bid

İhap Hulusi (1898-1986)-Milli Piyango idaresi için 45 yıl çalışan İhap Hulusi Görey, Atatürk'ün Siparişi üzerine 1932'de Türk Alfabesinin kapağını tasarladı. Türk grafik tasarımcısı ve ilüstratör İhap Hulusi, Türk grafik sanatının kurucusu ve reklamcılığın ilk büyük isimlerindendir. Eser Milli...

Starting Bid: 10,000 TL

Place Bid

Lignon İmzalı Tablo-1950'ler "POLICHINELLO" Bernard Lignon, Corot (Paris) orijinal çerçeveli tuval üzeri orjinal serigraf baskı.Bernard Lignon 1921 doğumlu tanınmış Fransız expresyonist ressamdır. Paris ve Venedik şehir manzaraları yanı sıra Palyaçoların ve Toreadorların portrelerini çalışmıştır....

Starting Bid: 3,000 TL

Place Bid

OPALINE HAND VASE Opalin el vazoları bir meşale, bir bereket, bir demet yaprak, bir trompet ve hatta bir yelpaze şeklinde vazo tutan bir elden oluşur. Opalin el vazoları ilk olarak 1870'lerde ortaya çıktı. Kısa sürede popüler bir yenilik haline geldiler ve opalin vazoların en parlak dönemi 1870'ler ve 1880'lerdeydi. En eski tasarımlardan biri John Derbyshire ve Sons of Manchester, İngiltere tarafından yapılmış ve 1874'te tescil edilmiştir. Cam el vazolarının çoğu sağlaktır ve solak olanlar oldukça nadirdir.

All

MURANO GLASS ART History of Italian Glass Art

All

FIRST MOVIE FIRST POSTER Beklenen Şarkı

Beklenen Şarkı Film

The document of a masterpiece…

Details ›
All

DOCUMENTS OF THE PAST We will soon present to you, dear collectors, works that document our history, such as postcards, photocards, and ephemera.

All

WE ARE RELATED TO ALL BRANCHES OF ART Doğulu Music and Ballet Educational Institutions, a leading institution in the performing arts

Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları

Altın Kalite Ödülüne, yılın en iyi sanat okulu kategorisinde birinciliğe hak kazanan kurum.

Details ›

BARIS BALTA “ADJACENT”

THE FIRST ALBUM WHICH WAS COLLECTED

Details ›
All

PAYMENT

PAYMENT WITH QR CODE

You can pay for the works you bought with the QR CODE

Details ›
All